KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10201072
nr 1020 1072
Erna Ovesen
(1904-1988), Sverige
Akvarell, Erna Owesen, klippor, signerad, 32x49
Erna Ovesen, svensk konsynär född i Finland 1904, död 1988 på Lidingö.
Utrop:
400 kr
måndag 22 februari 2016
kl 19:42:11
Erna Ovesen
Läs mer om Erna Ovesen